Kosmetyki i zdrowie

Fluimucil Muko – skuteczny lek na kaszel mokry

Kaszel mokry to jeden z objawów infekcji górnych dróg oddechowych. Doskwiera on w takim samym stopniu zarówno dzieciom jak i osobom dorosłym, dlatego kiedy zaczyna nam utrudniać oddychanie trzeba szybko sięgnąć bo skuteczny lek na kaszel. W mojej domowej apteczce mam w zapasie Fluimucil Muko, który pomaga rozrzedzić i wykrztusić zalegającą w oskrzelach wydzielinę.

Fluimucil Muko – dla kogo?

www.fluimucil.pl

Lek na kaszel Flumucil Muko to preparat dla dzieci powyżej 7 roku życia oraz osób dorosłych, nie należy go podawać małym dzieciom. Lek ma postać granulatu, który należy rozpuścić w ciepłej, przegotowanej wodzie. Ma bardzo przyjemny pomarańczowy smak oraz żółty kolor. Te dwie zalety zachęcają dzieci do jego spożycia. Jednak główną zaletą tego leku na kaszel nie jest ani jego kolor, ani też smak lecz zawartość leczniczej acetylocysteina, która upłynnia oraz zmniejsza lepkość zalegającego śluzu. Substancja ta ułatwia odkrztuszanie ropnej wydzieliny i śluzu. Leku nie należy przyjmować przed pójściem spać, gdyż odrywająca się wydzielina i kaszel uniemożliwi nam spokojny sen (który jest przecież tak ważny w czasie choroby). Acetylocysteina jest tak skuteczna w walce z kaszlem mokrym ponieważ zawiera posiada podwójne działanie, a mianowicie: działanie mukoaktywne oraz antyoksydacyjne, które zmniejsza powstawanie innych chorób w organizmie. Flumucil Muko nie powinien być przyjmowany zbyt długo. Kiedy pomimo stosowania preparatu kaszel nie ustępuje należy zgłosić się do lekarza, na szczęście ten lek na kaszel zawsze okazywał się dla mnie i moich bliskich skuteczny.  Więcej o działaniu i właściwościach Fluimucil Muko na stronie: http://fluimucil.pl/produkty/fluimucil-muko/.

Uwaga! Powyższa porada jest jedynie sugestią i nie może zastąpić wizyty u specjalisty. Pamiętaj, że w przypadku problemów ze zdrowiem należy bezwzględnie skonsultować się z lekarzem!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *