Kosmetyki i zdrowie

Jak dawkować Gropirinosin?

Groprinosin to lek po który, my mamy sięgamy kiedy nasze dzieci dopada infekcja wirusowa. Preparat nie tylko pomaga uporać się z chorobą ale również w naturalny sposób wzmacnia układ odpornościowy. Cieszy się ogromnym zaufaniem rodziców, a Groprinosin dla dzieci ma przyjemny owocowy smak, dzięki czemu maluchy przyjmują lekarstwo bez zbędnego grymaszenia.

Jak dawkować Groprinosin?

Groprinosin to lek przeciwwirusowy, który powstał z myślą o dzieciach w różnym wieku, a także osobach dorosłych. Dla małych dzieci mamy krople, dla tych starszych syrop, a dla młodzieży i osób dorosłych tabletki. Oczywiście dzieci i dorośli mogą przyjmować dowolną formę leku, która musi być dostosowana do wieku oraz masy ciała oraz stopnia nasilenia choroby. Czas leczenia za pomocą tego leku trwa zazwyczaj od 5 do 14 dni, jednak nawet po ustąpieniu objawów chorobowych, trzeba go przyjmować przez dzień lub dwa. Groprinosin dla dzieci w formie syropu może być podawany maluchom, które ukończyły pierwszy rok życia. Preparat powinien być przyjmowany w równych odstępach czasu, w 3-4 równych dawkach, zarówno w przypadku dzieci jak i osób dorosłych. Dokładne dawkowanie preparatu dobrane do wieku i wagi znajdziemy na stronie: http://www.hartujmisie.pl/groprinosin/dawkowanie-leku. Gropirinosin dla dzieci i dorosłych dostępny jest w aptekach bez recepty jednak zawsze warto zaczerpnąć porady lekarza lub farmaceuty i koniecznie dokładnie zapoznać się z ulotką.

Uwaga! Powyższa porada jest jedynie sugestią i nie może zastąpić wizyty u specjalisty. Pamiętaj, że w przypadku problemów ze zdrowiem należy bezwzględnie skonsultować się z lekarzem!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *