Kosmetyki i zdrowie

Maksymalna ulga w kaszlu, czyli Mucosolvan Mini

Każdego rodzica małych dzieci z pewnością niepokoi kaszel, chociaż jest on naturalną, obronną reakcją organizmu. Kaszlu nie ignorujemy, gdyż niekiedy jest on objawem poważnej infekcji. Niestety kaszel jest niezwykle uciążliwy dla małego organizmu. Tak samo dokuczliwy jest kaszel mokry jak suchy. Przy kaszlu mokrym maluch ma problemy z odkrztuszaniem zalegającej wydzieliny, a w przypadku kaszlu suchego u dziecka podrażnione są błony śluzowe górnych dróg oddechowych, a w szczególności gardła.

Mucosolvan Mini na szybką walkę z kaszlem 

Jak już wyżej wspomniałam kaszel jest naturalną reakcją obronna organizmu i nie można go tłumić. Pomaga on pozbyć się zalegającej w drogach oddechowych wydzieliny oraz chorobotwórczych wirusów. Kaszlając pozbywamy się też podrażniających pyłków, kurzu itp. Jednak stanowi on wysiłek dla organizmu szczególnie małych dzieci, dlatego kiedy naszemu dziecku doskwiera kaszel trzeba mu jak najszybciej pomóc podając miedzi innymi syrop na kaszel. Skutecznym i bardzo szybkim działaniem wykazuje się Mucosolvan Mini, którego kolejną zaletą jest przyjemny, owocowy smak, a wiadomo, że maluchy nie lubią podawania leków. Moim dzieciom smak owoców leśnych bardzo się spodobał i przy infekcjach chętnie przyjmują ten preparat. Mucosolvan Mini to syrop na kaszel mokry, który rozrzedza zalegającą wydzielinę, dzięki czemu ułatwia jej odkrztuszanie i oczyszczanie dróg oddechowych. Syrop można podawać maluchom, które ukończyły pierwszy rok życia. Więc informacji o działaniu i zastosowaniu, a także o leczeniu kaszlu mokrego znajdziemy na: http://www.mucosolvan.pl/mucosolvan-mini.html.

Uwaga! Powyższa porada jest jedynie sugestią i nie może zastąpić wizyty u specjalisty. Pamiętaj, że w przypadku problemów ze zdrowiem należy bezwzględnie skonsultować się z lekarzem!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *