Różnorodności

Jak oryginalnie zapakować prezent ślubny – 5 pomysłów

Sezon ślubów i wesel 2019 roku uważam za oficjalnie otwarty. Pierwsze tegoroczne wesele mam już za sobą, a za kilka dni kolejne, więc i do tego trzeba się dobrze przygotować. Przygotowania te między innymi polegają na pięknym i oryginalnym zapakowaniu prezentu. Obecnie większość Młodych Par rezygnuje z kwiatów i prosi np. o słodycze, alkohol czy książki itp.. które również powinniśmy wręczyć w odpowiedniej oprawie. Jak zapakować prezent na ślub aby wyróżnił się ze sterty innych podarunków – już podpowiadam.

Jak zapakować prezent na ślub

  1. Słoik ze słodyczami – duży, ozdobny szklany słoik wypełniony np. czekoladkami, cukierkami, żelkami, ciasteczkami to bardzo ciekawy pomysł. Słoik warto dodatkowo ozdobić wstążką, kokardą i napisem. W środku słoika możemy umieścić kopertę z życzeniami i gotówką.
  2. Skrzyneczka na wino – jeśli Młodzi proszą o wino, to również możemy wykazać się inwencją i oryginalnie je zapakować np. w drewnianą skrzyneczkę (do kupienia w kwiaciarniach), własnoręcznie ją pomalować i umieścić napis np. z datą ślubu.
  3. Pudełeczko na pieniądze – gotówkę również możemy wręczyć w niebanalny sposób, wkładając ją do własnoręcznie przygotowanego pudełka np. drewnianego lub metalowego. Pudełko można ozdobić techniką decoupage.
  4. Las w słoiku – to kolejny niebanalny pomysł na prezent, który tym razem zastąpi tradycyjne kwiaty. Las w słoiku możemy „posadzić” sami lub kupić w kwiaciarni. Z pewnością takie kwiaty będą o wiele trwalsze niż te w bukiecie.
  5. Ramka na zdjęcie – aby Państwo Młodzi długo o nas pamiętali możemy im wręczyć ramkę na zdjęcia w której znajdować się będą pieniądze życzenia i np. wspólne zdjęcie.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *