Różnorodności

Za to kochamy nasze Mamy

Miłość matki do dzieci jest najsilniejszą więzią na świecie, która czyni ją niezwykle silną, zdolną do wielu wyrzeczeń i poświęceń. Z pewnością każda z nas stając się matką zrozumiała jak wspaniałym lecz także odpowiedzialnym darem jest macierzyństwo.

Za co Cię kocham i za co dziękuję Ci Mamo

W tym wyjątkowym dniu 26 maja warto zastanowić się przez pryzmat własnego macierzyństwa i życia za co podziękować swojej mamie. Kiedy Dzień Matki stał się i moim świętem chcę swojej mamie podziękować za:

Wielki dar wspaniałego życia, którym obdarzyła mnie i moje rodzeństwo. Za niekończoną miłość i opiekę. Za to, że była i jest w najtrudniejszych i najpiękniejszych momentach mojego życia. Za rady i porady, za zakazy i nakazy, którym tak często się opierałam, a które nie pozwoliły mi zejść na złą drogę. Kocham Cię i dziękuję, za to że nauczyłaś nas, że to rodzina jest najważniejsza i należy się wspierać oraz dbać o siebie nawzajem. Dzięki temu mogę teraz dbać o swoją. Za wszystkie wyrzeczenia i poświęcenia jakich musiałaś dokonać, abym była szczęśliwa i zadowolona, a czasy były trudne. Dziękuję za wspaniały dom do którego zawsze mogę wracać i w którym znajduje się miejsce i miłość dla całej naszej licznej rodziny. Za nieprzespane noce, za łzy, za cierpliwość i opanowanie oraz wyrozumiałaś. Za milczenie, a także za te ostre i miłe słowa. Dziękuję Ci za Twoją ogromną miłość do mnie i chcę Ci powiedzieć, że bardzo Cię kocham Mamo.

Wszystkim Mamo w tym mojej Mamie oraz sobie życzę dużo cierpliwości i opanowania, wyrozumiałości i wiele, wiele radości z osiągnięć i dokonań dzieci, satysfakcji i szczęścia z tego czym zajmujemy się na co dzień. Spełnienia marzeń Kochane!!!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *